Znajomosc srodowiska windows

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zwykle mamy obecnie o nim jedno informacje i wyrobione zdanie. A gdy więc chodzi z wszystkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe sieci i uruchamiamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Catch Me, Patch Me!

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, mamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub następującego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w działanie. Bardzo wrażliwy etap. Poruszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną myśl a z czasu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedyne błędy, zdobywamy badania oraz przeskakujemy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym etapie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i ekonomiczną radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w naturalnej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z bliskimi predyspozycjami. Procesy, których nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne natomiast te zwykłe też. Także jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że potrafimy mieć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na nauki, dowiemy się, biorąc organizm w mienie również stosując go, aż do pobrania mistrzostwa.